• MDF frezavimas
    MDF frezavimas

Reklaminių iškabų gamyba

1) Tūrinė reklama;

2) Šviesdežės;

3) Vitrinų apipavidalinimas;

4) Stendai ir stovai;

5) Laikina reklama.

 

Tūrinė reklama. Viena iš informatyviausių ir populiariausių lauko ir vidaus reklamos priemonių yra tūrinė reklama. Tūrinė reklama dažniausiai yra perteikiama raidžių ar įvairių netaisyklingų formų pavidalu, jos yra montuojamos ant pastato sienos. Tūrinė reklama gali suteikti įmonei įvaizdžio unikalumą ir išskirtinumą. Tūrinė reklama atkreipia žmonių dėmesį šviesiu ir tamsiu paros metu. Tūrinės raidės dažniausiai yra gaminamos iš organinio stiklo, įvairių rūšių plastiko, aliuminio kompozito, medienos ir t.t Tūrinės reklamos gamybai yra naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos siekiant užtikrinti reklamos ilgaamžiškumą ir patvarumą, šia reklamos formai gali būti naudojami ir naujausi apšvietimo sprendimai ir technologijos.

Šviesdežės. Šviesdėžės kaip reklamos forma yra vienas iš optimaliausių sprendimų norint suteikti savo įmonei išskirtinumo ir traukos. Dažniausiai pasitaikanti šviesdėžių forma yra standartinės taisyklingų formų kvadrato arba stačiakampio pavidalu. Standartinių formų šviesdėžės yra sąlyginai pigesnės už nestandartines, įvairiaformes. Nestandartinės įvairiaformės šviesdėžės gali būti nelygių formų tokių kaip žvaigždė, šešiakampis ir pan. Dažniausiai šviesdėžės yra gaminamos iš plastiko ar aliuminio kompozito, bet siekdami patenkinti visus kliento poreikius mes galime pasiūlyti ir nestandartinių gamybos sprendimų ir gaminti šviesdėžes iš medžio, faneros, įvairių plastiko mišinių ir t.t. Reklaminių šviesdėžių apšvietimui naudojamos liuminescencinės arba šiek tiek brangesnės, bet taupesnės ir ilgaamžiškesnės LED lempos.

Vitrinų apipavidalinimas. Vitrinų apipavidalinimui dažniausiai naudojama langų grafika, interjero detalės arba kiti nestandartiniai gaminiai. Visi virtinų apipavidalinimo būdai suteikia unikalumo bei išskirtinumo kurie paverčia vitrinas išskirtinėmis ir lengvai pastebimomis. Sukurkite savo savitąjį vitrinų apipavidalinimo stilių ir sulaukite išskirtinio dėmesio. Vitrinų apipavidalinimui gali būti naudojamos įvairios medžiagos nuo spaudos, lipdukų iki medienos, plastiko, metalo ir t.t.

Stendai, stovai ir lentelės. Stendai, skydai, stovai, lentelės ir kiti reklaminiai informacinei šaltiniai gali būti įvairių dydžių ar formų. Dažniausiai reklaminiai bei informaciniai stendai ar stovai yra gaminami iš individuliai parenkamo pagal kliento poreikius plastiko ar jo lydinių, aliuminio kompozotino ar kitos medžiagos. Ant paruošto stendo klijuojama spauda, lipdukai ar atskirai pagamintos raidės.

Laikina reklama. Tai pati pigiausia reklamos forma kuri dažnai naudojama įsikuriant naujoms įmonėms pateikti tik laikiną svarbiausią informaciją (logotipą, telefono numerį ar pan.). Ši reklama yra gaminama ant plastiko arba aliuminio kompozito klijuojant spaudą arba lipduką.

Dėl informacijos apie bendradarbiavimą, gamybos galimybes, medžiagas ar kilus kitiems klausimams susisiekite su mūsų kompanijos specialistais.

Parašykite mums

captcha
Atnaujinti