• MDF frezavimas
    MDF frezavimas

3D frezavimo paslaugos

Teikiame metalo, medienos, plastiko ir kitų medžiagų frezavimo paslaugas, pagal Jūsų pasirinktą brėžinį, indivudalius įvairaus sudėtingumo ir dydžio užsakymus. Jei neturite grafinio failo, galime jį paruošti.

 

Frezavimo staklės

CNC (computer numerical control) frezavimo staklės sukurtos taip, kad taupytų Jūsų laiką ir pinigus:

1) jos yra visiškai automatizuotos – nereikalinga operatoriaus priežiūra;

2) atlieka daugybę funkcijų, tokių kaip: plyšio išpjovimo, obliavimo, gręžimo ir sriegimo, drožimo, frezavimo ir t.t.;

3) kokybė ir net smulkiausių 2D, 3D detalių tikslumas yra nenuginčijami;

4) jos gali dirbti nepertraukiamai - visą parą;

5) išmetamų atliekų kiekis yra mažiausias, lyginant su kitais metodais, siekiant gauti tokį patį rezultatą;

6) darbinis plotis: 2 m (plotis) x4 m (ilgis) x 0,4 m (gylis).

 

Frezavimas yra sudėtingas metalo ar kitų medžiagų formavimas, kuomet šalinant medžiagą gaunama galutinė forma. Tai paprastai daroma CNC frezavimo staklėmis, kurios pagrindinės dalys yra freza, kuri sukasi apie savo ašį (grąžtas), ir darbinis stalas, kur dedamas ruošinys.

Pagamintos dalys paprastai yra 3D objektai, prieš tai verčiami į x, y ir z koordinates ir įvedami į CNC staklių programą - tai leidžia joms atlikti pageidaujamas užduotis. Leidžiamasis nuokrypis paprastai yra tūkstantoji colio dalis. Dažniausiai frezuojami įvairiausi maketai, interjero detalės, lauko / vidaus reklama, įvairiausios nestandartinių formų figūros.

 

Frezavimo medžiagos

CNC turi platų spektrą frezuojamų medžiagų: mediena, polikabonatas, aliuminio komp. Plokštės, organinis stiklas, PVC plokštės. Kiekviena medžiaga reikalauja skirtingo frezavimo greičio, kuris priklauso nuo šalinamos medžiagos kiekio. Kuo kietesnė medžiaga, tuo mažesniais kiekiais ir lėčiau šalinama nereikalinga frezuojamos detalės dalis.

 

Frezavimo laikas

Kompleksinėms dalims išfrezuoti gali prireikti daugybės valandų, o labai paprastoms - vos kelių minučių. Itin tikslus sudėtingos formos detales išpjovimas.

 

Naudojami 2D arba 3D brėžiniai iš CAD failų, Corel Draw, Adobe Illustrator, taip pat failų tipai: *. DXF, *. dwg, *. DGS ir *. STP.

Parašykite mums

captcha
Atnaujinti