• MDF frezavimas
    MDF frezavimas

PVC plastiko frezavimo paslaugos

Polivinilchloridas, dažnai sutrumpintai PVC (polimerinė medžiaga), yra trečias pasaulyje plačiausiai gaminamas plastikas, po polietileno ir polipropileno. PVC yra termoplastikas pagamintas iš 57% chloro (pramoninės druskos) ir 43% anglies (gautos daugiausia iš naftos / dujų iš etileno). Tai suteikia PVC puikų atsparumą ugniai.

Plastiko sudėtyje, be polimero gali būti ingredientų. Plastikas turi polimero, iš kurio jis sudarytas, pavadinimą, pvz., polietilenas, polistirolas, poliamidas; kai kurie plastikai pavadinimą yra gavę pagal būdingą savybę arba ingredientą, pvz., putų polistirolas, plastikatas, tekstolitas.

 

Plastikų skirstymas

Pagal polimero gavimo būdą plastikai skirstomi į:

1) polimerizacinius (pvz., polietilenas, polistirolas, polivinilo chloridas);

2) polikondensacinius (pvz., fenolio plastikas, aminoplastikas).

Pagal technologines savybes plastikai skirstomi į:

1) termoplastikus;

2) reaktoplastikus.

Ir termoplastikai, ir reaktoplastikai kaitinami suminkštėja ir tada iš jų formuojamas gaminys; bet termoplastikai sukietėja tik ataušę (ir tada juos galima iš naujo formuoti), o reaktoplastikai negrįžtamai sukietėja, tebebūdami karšti (juose įvyksta cheminė reakcija). Reaktoplastikai presuojami karštose formose, o termoplastikai formuojami slegiant į šaltas formas, perdirbami ekstruzijos, pūtimo būdu, vakuuminiu ir pneumatiniu formavimu.

 

Plastiko vartojimas

Plastikas plačiai vartojamas dėl žaliavos pigumo, gerų savybių ir ypač dėl paprasto gaminių formavimo, kuris nepriklauso nuo formos sudėtingumo. Be to, perdirbimą lengva visiškai automatizuoti, gaminio papildomai apdirbti nereikia (plastiko formavimas yra našus ir pigus). Plastiko išvaizda, savybės ir perdirbimo ypatumai leidžia kurti įvairios formos ir apdailos gaminius. Ekonomiška plastikais pakeisti metalus automobilių, prietaisų, aviacijos ir kitose pramonės šakose. PVC naudojamas statyboje, nes ji yra efektyvesnė medžiaga už varį, geležį ar medieną ir net gali pakeisti gumą (laidų izoliacija).Akytieji plastikai gerai izoliuoja šilumą ir garsą. Iš kai kurių plastikų gaminami organų protezai, chirurginiai siūlai ir klijai. Naudojant CNC frezavimo stakles galima išgauti įvariausias detales nuo smulkiausių sriegių, žaislų iki didelių interjero dekoracijų.

Parašykite mums

captcha
Atnaujinti