• MDF frezavimas
    MDF frezavimas

Faneros, medžio, medienos frezavimo paslaugos

Daugelio žmonių gyvenimo tempas didėja, tai gali patvirtinti ir statistikos departamentas, jei atliktų tokį tyrimą, bet labiausiai šį pokytį jaučia gamybos įmonės, kurios dėl nuolatos didėjančio tempo privalo peržiūrėti savo gamybos procesus bandant jį išskaidyti, dalį darbų perleidžiant kitoms gamybos įmonėms, kad tik laiku pavyktų įgyvendinti užsakymus. Ne išimtis ir medžio ar medienos apdirbimo įmonės, kurios neturi laiko skūstis dėl permažų užsakymų ar jų stokos.

Medžio paskirtis mūsų buityje yra įvairi, vieni, gaminius iš jo naudoja kaip sėdėjimo įrankį, pavyzdžiui kėdės, suolai ar krėslai, kiti medį panaudoja statyboms arba pastatyto namo ar tam tikros erdvės dekoravimui. Sunku įsivaizduoti žmogų, kuris galėtų ar norėtų atsisakyti natūralumo, todėl dažniausiai, viešos erdvės, o ypač kaimo turizmo paslaugas siūlančios įmonės stengiasi kuo išvaizdžiau ir su išskirtiniu braižu pritraukti lankytojus ir palikti jiems neišdildomą prisiminimą apie savo aplinką. Tačiau ne visi susimąsto, kaip pasiekiamas toks aplinkos grožis, pradedant nuo išorės ir baigiant vidaus interjero detalėmis, kurias išdrožinėti rankomis būtų gana sudėtinga, tai kainuotų gan brangiai, o ir laiko atimtų laukiant ne mažai. Tad, gražios aplinkos sukūrimui, gražių baldų projektų įgyvendinimui yra pasirenkamos įmonės, kurios teikia paslaugą, kuri vadinama – medienos frezavimas.

Mediena naudojama daugelyje gamybos sričių. Ji gana lengvai apdorojama, turi gerų, išskirtinių savybių. Kiekviena medienos rūšis yra skirtingo kietumo bei tankio, taip pat ir išvaizdos (tekstūros), todėl plačiai naudojama vidaus apdailai. Iš retesnių ir brangesnių rūšių medienos gaminami baldai, pigesnės rūšys naudojamos kaip statybinė medžiaga, kuras, popieriaus gamyboje ir kitose pramonės šakose.

 

Daugiau apie medžio frezavimą

 

Medienos savybės

Vos nukirtus medį jis turi daug drėgmės. Vėliau jam garuojant sienelės traukiasi ir deformuojasi, kinta tūriniai pokyčiai. Iš išdžiovintos medienos galima sukurti lengvą ir elastingą konstrukciją.

 

Medienos panaudojimas

Mediena naudojama ne tik kurui, statyboje, baldų, įrankių, popieriaus ir sporto reikmenų gamyboje, bet ir dekoravimui. Kai norima pagaminti inžinerinius prototipus, meno srities bei eilinius medžio apdirbimo darbus naudojamos CNC staklės.

CNC staklėmis idealiai tinka frezuoti įvairių rūšių medieną:

1) medienos drožlių, plaušo plokštes;

2) laminuotas MDP bei MPP;

3) daugelį rūšių fanierą;

4) OSB plokštę;

5) baldinę furnitūrą;

6) medžio masyvą;

7) MDF frezavimas;

8) kitas plokštines medžiagas.

Parašykite mums

captcha
Atnaujinti