• MDF frezavimas
    MDF frezavimas

Euro sienelės

Mes projektuojame ir gaminame įvairių matmenų ar tipo EURO SIENELES pagal Jūsų pageidavimus ir kriterijus. Naudojamos pažangiausio technologijos užtikrina EURO SIENELIŲ ilgaamžiškumą, tikslumą ir maksimalų našumą. EURO SIENELĖS dažniausiai yra gaminamos iš MDF arba MDP plokščių kurios gali būti įvairių spalvų ir faneruočių. EURO SIENELĖS turi skyrius į kuriuos yra montuojami profiliai kurie skirti specialiems kabliukams ar kitiems elementams tvirtinti prie sienos.

EURO SIENELĖS tai jau patikrintas ilgaamžis būdas apipavidalinti įvairias prekybos vietas ar tiesiog savo buitį. EURO SIENELĖS tai vokiškas produktas leidžiantis taupyti vietą ar paversti sienas funkcionaliomis. EURO SIENELĖS yra vertinamos žmonių tarpe kurie siekia išnaudoti maksimaliai savo vietą ir paversti jas preciziškomis.

EURO SIENELĖS tvirtinasi įvairūs elementai tokie kaip kabliukai, lentynos, pakabos, laikikliai ir t.t. Visi šie elementai gali būti skirtingų dydžių, laikomųjų galių, formos ir t.t. kad tiksliai atitiktu kiekvieno žmogaus poreikius. Šie elementai leidžia maksimaliai išnaudoti visą sienos potencialą įvedant tvarką jūsų patalpose.

1pav

EURO SIENELĖS montavimas yra labai paprastas ir trumpas brangaus laiko atžvilgiu. Prieš montuojant EURO SIENELĘ Jums nereikės papildomai paruošti sienos montavimo darbams, Jūs tiesiog galėsite tvirtinti EURO SIENELĘ prie sienos, taip sutaupydami laiką ir pinigus. Visi elementai tvirtinami prie sienos yra montuojami tiesiog vienu rankos judesiu, juos paprasta išimti ir įdėti.

Dėl informacijos apie bendradarbiavimą, gamybos galimybes, medžiagas ar kilus kitiems klausimams susisiekite su mūsų kompanijos specialistais.

Parašykite mums

captcha
Atnaujinti