• MDF frezavimas
    MDF frezavimas

Organinio stiklo ir plastiko frezavimo paslaugos

Organinis stiklas (akrilas, akrilinis stiklas) yra plastikas, gaminamas iš polimetilmetakrilato (PMMA) arba termoplastinių dervų.

 

Organinio stiklo fizinės savybės

Organinis stiklas yra lengva, patvari ir stabili (ilgalaikė) medžiaga. Jis yra skaidrus, neiškraipo objektų, esančių už jo, ilgai išlaiko savo fizines savybes: nedūžta, išlieka stabilus veikiamas radijacijos, esant nuolatinei spinduliuotei nepagelsta. Taip pat jis yra geresnis izoliatorius ir dvigubai lengvesnis, nei stiklas, ekonomiškesnis. Dėl lygaus ir blizgaus paviršiaus jį labai lengva prižiūrėti, netoksiškas. Gali būti įvairių spalvų.

 

Organinis stiklo rušys

Egzistuoja dvi pagrindinės Akrilo rūšys: presuota ir lietų ląstelių. Presuotos arba „nepertraukiamo liejimo“ akrilas gaminamas iš pigesnių medžiagų ir savyje gali turėti įvairių priemaišų, todėl jis yra minkštesnis ir lengviau braižosi. Lietų ląstelių Akrilas yra aukštesnės kokybės, jis standus ir patvarus, todėl naudojamas dažniausiai.

 

Organinio stiklo panaudojimas

Organinis stiklas yra lengvai apdirbamas – frezuojamas, graviruojamas ar išpjaunamas lazeriu. Jis plačiai panaudojamas įvairiausių detalių pritaikyme, kai reikia ypatingo tikslumo.

Frezuojant akrilą išgaunamas ypatingas tikslumas net smulkiausioms detalėms. Jis labai plačiai panaudojamas: nuo smulkiausių dekoratyvinių detalių, reklaminės atributikos (stovelių, pakabukų, dėklų, iškabų) iki nestandartinių dizaino maketų.

Parašykite mums

captcha
Atnaujinti