• MDF frezavimas
    MDF frezavimas

Dekoracijų frezavimo iš aliuminio plokštės paslaugos

Aliuminio kompozicinė plokštė (AKP) yra plokščia panelė, kurią sudaro žemo tankio polietilenas (PE), esantis tarp dviejų plonų aliuminio lakštų. Lakštai gali būti padengti PVDF, fluoropolimerų derva (FEVE) arba poliesterio dažais. Aliuminis gali būti dažoms bet kokia spalva, o AKP yra gaminama įvairių metalinių ir nemetalinių spalvų, taip pat kitų medžiagų imitacija, pavyzdžiui medienos arba marmuro.

 

 Pritaikomumas

AKR daugiausia naudojamas vidaus ir išorės architektūroje, pertvaroms, pakabinamoms luboms, ženklinimui, mašinų dangai. Plačiai naudojamas ženklų pramonėje kaip alternatyva vietoj sunkaus, brangesnio paviršiaus. AKP naudojama kaip lengva, bet labai tvirta medžiaga statyboje, ypač laikinoms konstrukcijoms, pavyzdžiui, parodų kabinoms ir panašiems laikiniems elementams.

 

Savybės ir privalumai:

1) lengva, stabili, tvirta;

2) ekologiška;

3) klimato poveikiui, ugniai, korozijai ir chemikalams atspari;

4) lanksti ir universali;

5) vibracijos sugerties savybė;

6) platus spalvų ir apdailos pasirinkimas (akmens, medienos, nerūdijančio plieno tekstūros);

7) ilgaamžė, nereikli;

8) paprasta apdirbti.

Taigi, tai yra pigi, ilgaamžė ir naudinga medžiaga. Jos lankstumas, mažas svoris ir lengvas formavimas bei apdorojimas leidžia pritaikyti novatorišką dizainą su padidinta patvarumo funkcija. Naudojant CNC stakles iš aliuminio kompozicinės plokštės dažniausiai gaminamos įvairios lauko ir vidaus (interjero ir eksterjero) dekoracijos.

Parašykite mums

captcha
Atnaujinti