• MDF frezavimas
    MDF frezavimas

MDF filingai

MDF tai yra Vidutinio tankio medienos plaušų plokštė (angl. Medium Density Fibreboard). MDF yra gaminama iš medžio pluošto ir rišančių medžiagų, apdorojant jas aukšta temperatūra, aukštu slėgiu ir presu. MDF tankis kinta priklausomai nuo plokštės storio, tankis gali kisti nuo 650 kg/kūb.m iki 825 kg/kūb.m. MDF plokštės pasižymi labai geromis apdirbimo savybėmis: nesudėtinga pagaminti įvairiausių formų detalių, išfrezuoti įvairiausias formas paviršiuje ir pan. Dėl šių savybių MDF yra labai plačiai naudojama baldų gamyboje. MDF medžiaga turi glotnų paviršių, kuris gali būti dažomas įvairiais dažais ar dengiamas kitomis dangomis.

Dažniausi MDF storiai (mm): 3, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 19, 22, 25, 28, 30, 38, 40.

MDF filingavimas yra MDF plokštės apdirbimas suteikiant jei unikalų raštą, formą ir išskirtinumą. MDF filingai dažniausiai naudojami durelių, durų ar kitų paviršių apipavidalinime. Mes galime Jums pasiūlyti standartinius raštus arba įgyvendinti Jūsų nestandartines idėjas. Naudodamiesi MDF filingavimo paslaugomis Jūs galėsite paversti savo baldus vienetiniais baldais neturinčiais analogų.

 

MDF filingų pavyzdžiai:

 

Dėl informacijos apie bendradarbiavimą, gamybos galimybes, medžiagas ar kilus kitiems klausimams susisiekite su mūsų kompanijos specialistais.

Parašykite mums

captcha
Atnaujinti