• MDF frezavimas
    MDF frezavimas

Apie mus

Frezuojam.lt yra prekinis ženklas kurį valdo kompanija UAB "Promi". Kompanija įsikūrė ir pradėjo savo veiklą 2010 metais. Frezuojam.lt pagrindinė veikla yra 2D ir 3D formatų frezavimo, graviravimo paslaugos ir įvairiausių nestandartinių gaminių gamyba. Visi gamybos darbai yra atliekami moderniausiomis kompiuterizuotomis CNC staklėmis siekiant užtikrinti gaminių maksimalią kokybę ir tikslumą. Mūsų suburta profesionalų komanda turinti ilgametę patirtį nestandartinių gaminių gamyboje, mes galime įgyvendinti visas jūsų nestandartines idėjas.

 

Frezuojam.lt bendradarbiauja tiek su fiziniais, tiek su juridiniais asmenimis. mes vienodai atsižvelgiame į visus projektus nepriklausomai ar tai vienetinis ar serijinis gaminys, konsultuojame ir patariame gamybos klausimais. Mūsų kompanija sparčiai plečiasi ir kasmet didina tiek savo gamybos apimtis ir technologijas siekdami didinti savo gaminių ir paslaugų asortimentą.

 

Mūsų pagrindinis tikslas yra kurti besąlygišką pasitikėjimo jausmą ir ilgalaikius santykius su mūsų įmonės klientais ir partneriais. Siekdami išsikeltų tikslų mes esame lanksti ir informatyvi kompanija. Mūsų kompanijos specialistai konsultuoja ir bendrauja su visais klientais siekdami išsiaiškinti visus kliento lūkesčius ir siekdami abipusės naudos ir susitarimo.

 

Mūsų privalumai:

+ lankstumas;

+ profesionalumas;

+ konkurencingos kainos;

+ gamybos terminai;

+ kompleksinės paslaudos (medžiagos, pristatymas, sandėliavimas ir t.t.).

 

Dėl informacijos apie bendradarbiavimą, gamybos galimybes, medžiagas ar kilus kitiems klausimams susisiekite su mūsų kompanijos specialistais.

 

UAB "Promi" valdomi prekiniai ženklai:

            

Parašykite mums

captcha
Atnaujinti