• MDF frezavimas
    MDF frezavimas

Polikarbonato frezavimo paslaugos

Polikarbonatai (PC) yra tam tikros grupės termoplastiniai polimerai. Jie lengvai apdorojami ir formuojami, dėl šių savybių polikarbonatai yra daug kur pritaikomi.

 

Polikarbonato struktūra (sudėtis)

Polikarbonatai yra vadinami taip dėl to, kad jie yra polimerai, turintys karbonato grupes. Dauguma komercinės paskirties polikarbonatų yra gaunami iš kietų monomerų.

Polikarbonatai turi nemažai naudingų savybių: atsparumą aukštai temperatūrai ir smūgiams, optines savybes. Tai būdinga tiek komercinės paskirties plastikams, tiek konstrukcinėms plastmasėms.

 

Polikarbonato savybės ir perdirbimas

Polikarbonatas yra ilgalaikė medžiaga. Nors ji turi aukštą atsparumą smūgiams, tačiau yra gana lengvai subraižoma. Polikarbonato savybės gana panašios į polimetilmetakrilato (PMMA, akrilas), bet polikarbonatas yra stipresnis ir atsparesnis esant didesnei temperatūrai. Jis yra skaidrus, žymiai laidesnis švisai nei daugelis įvairių rūšių stiklo.

Skirtingai nuo daugumos termoplastikų, polikarbonatas gali atlaikyti dideles plastines deformacijas bei įtrūkimus ar pažeidimus. Dėl to jis gali būti apdirbamas ir formuojamas kambario temperatūroje, naudojant CNC stakles. Net aštriems kampams yra taikomas didelio spindulio lenkimas, šildymas tam nėra būtinas.

 

Polikarbonato panaudojimas

Polikarbonatas yra labai vertinga prototipinė medžiaga ten, kur reikalingos skaidrios arba elektrai nelaidžios dalys, kurios negali būti pagamintos iš metalo lakštų. Taip pat iš jos gaminama įvairiausia su reklama susijusi atributika: nuo stovų/ stovelių, stendų iki dekoratyvinių miniatiūrų.

Parašykite mums

captcha
Atnaujinti